BHK267 CHAKRA
BROSWAY

BHK267 CHAKRA

Шифра на артикл: 17857
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на ремче Челик
Должина на накит 70
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол