БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
5520025 DKNY New York
5520025 DKNY New York
5520025 DKNY New York
5520025 DKNY New York
5520025 DKNY New York
5520025 DKNY New York
DKNY

5520025 DKNY New York

Шифра на артикл: 17821
Šifra proizvođača: DKNY New York
0 МКД
4.290 МКД
2.574 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DKNY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 800
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""