SKJ1280040 BLAKELY
SKAGEN

SKJ1280040 BLAKELY

Шифра на артикл: 17754
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Силикон, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Црвена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""