БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790092 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2790092 FINE CORE

Шифра на артикл: 17715
Šifra proizvođača: FINE CORE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 16
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.311 МКД
Заштеда 10%
4.790 МКД
Додадено во омилени
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Додадено во омилени
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД