2790076 CASUAL CORE
TOMMY HILFIGER

2790076 CASUAL CORE

Шифра на артикл: 17713
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""