MKJ5537710 504
MICHAEL KORS

MKJ5537710 504

Шифра на артикл: 11549
0 МКД
6.490 МКД
3.894 МКД
Заштеда: 2.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен 16,5
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи

Прстен 16649
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16648
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16647
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16646
2.061 МКД
2.290 МКД