БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1215791 KARIANA
SKAGEN

SKJ1215791 KARIANA

Шифра на артикл: 17677
Šifra proizvođača: KARIANA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24560
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24557
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24436
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 24189
6.590 МКД