JF03086791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03086791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 17672
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 405
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД