PJ.26355BSS/01-L HERVEY
POLICE

PJ.26355BSS/01-L HERVEY

Шифра на артикл: 17548
Šifra proizvođača: HERVEY
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30419
11.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 30425
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30428
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30376
5.790 МКД