БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26353BSSE/01- NAKURU
POLICE

PJ.26353BSSE/01- NAKURU

Шифра на артикл: 17547
Šifra proizvođača: NAKURU
0 МКД
4.290 МКД
2.574 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25446
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25444
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25277
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 25322
2.490 МКД