PJ.26345BLSB/01- GOZO
POLICE

PJ.26345BLSB/01- GOZO

Шифра на артикл: 17539
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""