БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26343PSS/01 FINISTERE
POLICE

PJ.26343PSS/01 FINISTERE

Шифра на артикл: 17537
Šifra proizvođača: FINISTERE
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1