БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03163791 VINTAGE GLITZ
JF03163791 VINTAGE GLITZ
JF03163791 VINTAGE GLITZ
JF03163791 VINTAGE GLITZ
JF03163791 VINTAGE GLITZ
JF03163791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03163791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 17351
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Роуз Голд
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26311
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 26289
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26286
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25991
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД