БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03128040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03128040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 17342
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23044
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22952
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22508
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22405
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1