БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK293 CHAKRA
BHK293 CHAKRA
BHK293 CHAKRA
BHK293 CHAKRA
BROSWAY

BHK293 CHAKRA

Шифра на артикл: 17239
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
1.695 МКД
Заштеда: 1.695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22975
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22905
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22888
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22875
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1