UBN78004 STARFISH
UBN78004 STARFISH
UBN78004 STARFISH
UBN78004 STARFISH
GUESS

UBN78004 STARFISH

Шифра на артикл: 17218
Šifra proizvođača: STARFISH
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
2.090 МКД