БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE78002 STARFISH
UBE78002 STARFISH
UBE78002 STARFISH
UBE78002 STARFISH
GUESS

UBE78002 STARFISH

Шифра на артикл: 17208
Šifra proizvođača: STARFISH
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20727
2.290 МКД