SKJ1177791 MERETE
SKAGEN

SKJ1177791 MERETE

Шифра на артикл: 17132
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""