БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ0868040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0868040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 17128
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara