JF03076998 VINTAGE ICONIC
FOSSIL

JF03076998 VINTAGE ICONIC

Шифра на артикл: 17125
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит 450
Боја на накит Роуз Голд, Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
string(0) ""
string(0) ""