БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03067791 CLASSICS
JF03067791 CLASSICS
JF03067791 CLASSICS
JF03067791 CLASSICS
FOSSIL

JF03067791 CLASSICS

Шифра на артикл: 17120
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara