DX1153040 STACKABLES
DIESEL

DX1153040 STACKABLES

Шифра на артикл: 17116
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Платно, Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""