БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1152040 STACKABLES
DIESEL

DX1152040 STACKABLES

Шифра на артикл: 17115
Šifra proizvođača: STACKABLES
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Платно, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25823
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25202
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 20623
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД