БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS1726040 GIFTING
EGS1726040 GIFTING
EGS1726040 GIFTING
EGS1726040 GIFTING
EMPORIO ARMANI

EGS1726040 GIFTING

Шифра на артикл: 16965
Šifra proizvođača: GIFTING
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Ацетат, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
5.090 МКД