JCRG00500208 Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00500208 Animalier

Шифра на артикл: 16951
0 МКД
4.790 МКД
3.353 МКД
Заштеда: 1.437 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""