БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBA00500200 Animalier
JUST CAVALLI

JCBA00500200 Animalier

Шифра на артикл: 16947
Šifra proizvođača: Animalier
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 60
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25994
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 25990
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25980
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25906
7.990 МКД