БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00500100 Animalier
JUST CAVALLI

JCNL00500100 Animalier

Шифра на артикл: 16944
Šifra proizvođača: Animalier
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.590 МКД
Количина: 1