БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00530200 Logo
JUST CAVALLI

JCNL00530200 Logo

Шифра на артикл: 16937
Šifra proizvođača: Logo
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Заштеда 26%
7.790 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД