UBS28018
GUESS

UBS28018

Шифра на артикл: 16871
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Циркони, Челик
Должина на накит 200
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""