2780146 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2780146 FINE CORE

Шифра на артикл: 16819
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""