EGS2287040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2287040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16769
0 МКД
6.890 МКД
5.512 МКД
Заштеда: 1.378 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.512 МКД
Заштеда 20%
6.890 МКД
Sačuvano u omiljne
5.512 МКД
Заштеда 20%
6.890 МКД
Sačuvano u omiljne
2.712 МКД
Заштеда 20%
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
2.712 МКД
Заштеда 20%
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""