EG3351040 508 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3351040 508 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16760
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстен 18638
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18637
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18636
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18635
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""