САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EG3348040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3348040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16758
Šifra proizvođača: SIGNATURE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД