БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF02959791 CLASSICS
JF02959791 CLASSICS
JF02959791 CLASSICS
JF02959791 CLASSICS
FOSSIL

JF02959791 CLASSICS

Шифра на артикл: 16754
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25440
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25443
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25438
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 25287
2.790 МКД