БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SADQ25 MARINE
SECTOR

SADQ25 MARINE

Шифра на артикл: 16673
Šifra proizvođača: MARINE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Платно, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25823
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25202
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 20623
2.390 МКД