WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
UBN28006 SHINE ON ME
UBN28006 SHINE ON ME
UBN28006 SHINE ON ME
UBN28006 SHINE ON ME
GUESS

UBN28006 SHINE ON ME

Шифра на артикл: 16641
Šifra proizvođača: SHINE ON ME
0 МКД
3.990 МКД
2.394 МКД
Заштеда: 1.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 770
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""