БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE28090 ALL AROUND GUESS
UBE28090 ALL AROUND GUESS
UBE28090 ALL AROUND GUESS
UBE28090 ALL AROUND GUESS
GUESS

UBE28090 ALL AROUND GUESS

Шифра на артикл: 16637
Šifra proizvođača: ALL AROUND GUESS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 60
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22892
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22890
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22885
2.390 МКД
Количина: 1