UBB28094-S
GUESS

UBB28094-S

Шифра на артикл: 16629
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал
Должина на накит 200
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди