БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK241 CHAKRA
BHK241 CHAKRA
BHK241 CHAKRA
BHK241 CHAKRA
BROSWAY

BHK241 CHAKRA

Шифра на артикл: 16614
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26364
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26361
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26360
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26359
2.190 МКД