BHK240 CHAKRA
BHK240 CHAKRA
BHK240 CHAKRA
BHK240 CHAKRA
BROSWAY

BHK240 CHAKRA

Шифра на артикл: 16613
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29056
1.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 28872
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28875
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28862
3.090 МКД