БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK238 CHAKRA
BHK238 CHAKRA
BHK238 CHAKRA
BHK238 CHAKRA
BROSWAY

BHK238 CHAKRA

Шифра на артикл: 16611
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22691
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22633
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22630
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22628
1.890 МКД