САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK234 CHAKRA
BHK234 CHAKRA
BHK234 CHAKRA
BHK234 CHAKRA
BROSWAY

BHK234 CHAKRA

Шифра на артикл: 16608
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24987
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24976
3.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24993
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 24990
2.590 МКД