БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00390200 Rock
JUST CAVALLI

JCNL00390200 Rock

Шифра на артикл: 16454
Šifra proizvođača: Rock
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД