БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03012791 CLASSICS
JF03012791 CLASSICS
JF03012791 CLASSICS
JF03012791 CLASSICS
FOSSIL

JF03012791 CLASSICS

Шифра на артикл: 16325
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara