БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03007040 VINTAGE CASUAL
JF03007040 VINTAGE CASUAL
JF03007040 VINTAGE CASUAL
JF03007040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03007040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 16322
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara