БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF02998040 VINTAGE CASUAL
JF02998040 VINTAGE CASUAL
JF02998040 VINTAGE CASUAL
JF02998040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF02998040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 16319
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 175-190
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24488
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24394
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24195
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24199
5.790 МКД