САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26267BLN/03 COOROY
POLICE

PJ.26267BLN/03 COOROY

Шифра на артикл: 16171
Šifra proizvođača: COOROY
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 15199
1.790 МКД