БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1143040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX1143040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 16119
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
0 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.414 МКД
Заштеда 40%
5.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.983 МКД
Заштеда 30%
5.690 МКД
Количина: 1