БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780076 CLASSIC SIGNATURE
2780076 CLASSIC SIGNATURE
2780076 CLASSIC SIGNATURE
2780076 CLASSIC SIGNATURE
TOMMY HILFIGER

2780076 CLASSIC SIGNATURE

Шифра на артикл: 16055
Šifra proizvođača: CLASSIC SIGNATURE
0 МКД
5.390 МКД
5.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД