2780067 CLASSIC SIGNATURE
TOMMY HILFIGER

2780067 CLASSIC SIGNATURE

Шифра на артикл: 16052
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""